Apologies everwhere

10. září 2013 v 21:12 | NitsVím, že mě nevidíte, ale tvářím se teď fakt nešťastně a zklamaně, páč vím, že jsem definitivně skončila s challenge.
Škola je opravdu hloupá výmluva, protože opravdu nestuduju tak tvrdě, abych si nenašla dvě minutky na desetiřádkové shrnutí knihy, ale pravda je spíš taková, že mě to nebaví. Napsala jsem co jsem napsala, přečetla co přečetla, ke každému dni jsem měla jednu knihu, jenže první krok spočívá v tom, abych překonala lenost, že.
First step failed.
Anyway, naše knihovna je zavřená a otevře se až na začátku října - ŘÍJEN, CHÁPETE TO? JÁ PROSTĚ NEMÁM CO ČÍST! Ale naštěstí mi spolužák půjčil Sherlocka Holmese. No to je boží, vám řeknu. Kdo to nečet a váhá, s chutí do toho; sice jsem jen asi na nějaké sedmdesáté stránce (Sherlock Holmes a příležitostní malí detektivové z Baker Street: Pád úžasných akrobatů Zalindových), ale ti, co to četli, mě chápou, ti, co ne, pochopí, až si to přečtou.
Problém nastává ve chvíli, kdy to přečtu, páč to fakt nevím, co budu dělat.
Dále - všimla jsem si, že sem občas někdo zabrousí. To je vážně super, hrozně mě to potěší, když vidím, že se sem někdo na skok stavil. Mám potom pocit, jako by se zastavil na šálek čaje. :)
Takže i těmhle příležitostným čtenářům se omlouvám a jako bolestné berte to, že zítra přikvačím s novým článkem (snad), dnes nebo zítra se vrhnu do nového vzhledu (slibuju, že to bude na dlouho poslední) a taky přemýšlím o soutěži, kterou pořádá Blog.cz a tudíž setkání s literární postavou...
Problím je, že já prostě za boha nevím koho. Kamarádka má Severuse Snapea. Byl tu Václav Havel, byl tu Robinson, jenže já... Já prostě nevím. Všechny tyhle osoby ("osoby") znám, ale není to ono, chápete? Není to ta postava, kterou chci potkat, která by mě nadchla...
Tak nevím, jestli málo čtu.
Dobrou s kobrou, ve dvou, nebo ve třech, každopádně ve snech!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama