Poslušně hlásím, že mám sbaleno!

21. srpna 2013 v 8:35 | Nits


Jojo, dojela jsem z tábora, Chorvatska, už mi x-krát bylo nadáno, že se jenom flákám doma u PC a zase mizím. Kam? PADMA farma v Boskovicích. Máme tam známé a defacto bude po pět dní (tedy až do neděle 25.) naše spolu se zaměstnanci a dobrovolníky.
Mamka tam už byla, no, oni vlastně všichni dospělí, co jedou s námi tam byli, ale nevadí. Těším se. Má to být nějaké místo, kde je dost pozitivní energie a hlavněěě... *basy* *bubny* KONĚ!
Jestli mi řeknou, že na nich jezdit nebudu, přísahám, že se utopím v nedalekým lomu. Držte mi palce, tak dlouho jsem nejezdila... Doufám, že se vrátím celá. Protože pokud ne, nedokončím 30 Day Book Challenge. Mohla bych to přednastavit, ale je málo času - musím dopsat povídku a jedeme dneska kolem druhé, takže možná, možná, uvidíme.
Jak nadpis hlásá - sbaleno už mám a na to, že jedu na farmu, ta kabela nějak podivně přetéká. Což mi připomíná, že si s sebou mám vzít aspoň jednu košili. Škoda, že jsem ztratila westernový klobouk...
Vlastně - co to kecám, budu ráda, když mi půjčí helmu.
Tož já mizím, mějte se tu hezky a doufejte, že nebude pražit slunce. Než se zeptáte - nenávidím slunce, léto, pláže a podobně. V Chorvatsku jsem byla pět dní a bohatě to stačilo. Prostě to nesnáším. Už jsem pro, aby byla zima nebo aspoň podzim, barevné listí, první vločky, huňaté šály a dlouhé kabáty... wuaa, jak já to miluju.
Koním zdar!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama