Day 07: Kniha, ze které umíš recitovat/ citovat

15. srpna 2013 v 8:40 | Nits |  30 Day Book Challenge

Harryho šestý školní rok na Škole čar a kouzel v Bradavicích je pokažen válkou mezi Voldemortovými přívrženci a stoupenci dobra v níž náš hrdina s jizvou ve tvaru blesku na čele buď vyhraje, nebo zemře. Profesor Brumbál ho zasvětí do temné minulosti Toma Riddlea a přitom poodhalí příčinu Voldemortovy nesmrtelnosti. Když Harry objeví starou a počmáranou učebnici lektvarů patřící tajemnému Princi Dvojí Krve, spoléhá se na kouzla z ní i přes Hermionino varování stále víc. Válka mezitím zasahuje i do domácnosti Harryho spolužáků v té nejnepředstavitelnější podobě a začátek konce se blíží...


*umírá* *nedýchá* *slintá* *leží pod stolem*
Jo. Eh. Takžeeee.... Abych vysvětlila tu reakci. Harry Potter je fakt nejbožejší nejlepší nejdokonalejší kniha a film, co kdy kdo vynalezl, takže si můžete být jistí, že v 30DBCH se ještě objeví.
Je to dokonale vymyšlené, napsané, podané, poutavé a já už nevím co vše, odříkám vám to klidně i pozpátku a když jedeme někam autem, jsem schopná celou cestu mlet jen v citacích z Pottera, ve škole na otázky odpovídat hláškama z Pottera a je celkem fuk, jestli je to jednička nebo čtverka.
Ale když už jsme u té šestky:
"Myslíš, že ví, že existuju?"
"To předpokládám, vždyť se spolu muckáte!"
"Muckáme? O kom to sakra mluvíš?"

nebo

"Vidíš ten měsíc? Jak krásně svítí..."
"Božskej."

Hahááá *propadla záchvatu smíchu*.
Harry jede.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama