Day 02: Neoblíbená kniha

9. srpna 2013 v 13:14 | Nits |  30 Day Book Challenge

První kniha série Princezny.
Popelka - pravým jménem Daniela Břehová (rozená Sklenářová) - se provdá za prince Armanda. Ale krátce po "A žili šťastně až do smrti..." napadne Danielu její nevlastní sestra Šarlota, která znenadání ovládá magii. I když Daniele přispěchá na pomoc Talie - jinak Růženka - která je mistryní bojových umění, Šarlota uprchne. Poté odhalíme řadu znepokojivých faktů: Armanda unesli a odvlekli do říše víl, Daniela je těhotná a královna má vlastní tajnou službu, jejímiž členkami jsou jak Talie, tak Sněha (tedy Sněhurka). Sněha je mimochodem odbornicí na zrcadlovou magii a flirtování. Podaří se třem princeznám Armanda vypátrat a vysvobodit jak jeho, tak sebe ze spárů nejhanebnějších neřádů v pohádkovém světě?


Tuhle knihu mi půjčil kamarád, jinak bych na ni asi těžko narazila. Líčil ji tak barvitě, že jsem si řekla proč ne? Třeba to bude sranda.
No, sranda to byla asi do prvních dvaceti stránek, kdy jsem se sama sebe snažila přesvědčit, že mě to baví, ale už jsem v půlce knihy a znechuceně ji zahazuji do kouta.
Samozřejmě šetrně, abych ji kamarádovi vrátila.
Prostě mě ten nápad nenadchl. Je to jednoduše o tom, jak 'pokračovaly' pohádky, takže z Růženky se stala hnusná mrcha a ze Sněhurky dámička se smyslem pro humor. Popelka je těhotná a její sestry ovládají černou magii.
Jak říkám - kamarád byl nadšen a moc se mu kniha líbila, tak třeba to bude něčí šálek kávy.
Já mezi ty lidi nepatřím, protože mně káva nechutná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama