Day 01: Oblíbená kniha

8. srpna 2013 v 10:19 | Nits |  30 Day Book Challenge

Super, hned první den a já nevím, jakou knihu použít. Ale nakonec:

Anotace:


Kniha první (Zasvěcení): První díl nové trilogie od autorky populárních Upířích deníků! Cassie je donucena se přestěhovat ze slunné Kalifornie do ponuré Nové Anglie a stále touží po svém starém životě. A to přesto, že cítí zvláštní spřízněnost s hrozivou skupinkou teenagerů, kteří terorizují její školu. Po zasvěcení do klanu čarodějek, které už po staletí ovládají New Salem, se stává součástí Tajného kruhu, opojného a smrtelně nebezpečného zároveň.

Kniha druhá (Otrokyně): Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek! Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu?

Kniha třetí (Moc): NENECHTE SI UJÍT DRAMATICKÉ VYVRCHOLENÍ ČARODĚJNICKÉ TRILOGIE!
Cassiino strašlivé tajemství bylo odhaleno a bojí se, že se od ní Diana odvrátí… přitom právě nyní se Tajný kruh musí spojit v boji proti největšímu nepříteli ze všech, a proto je Cassie nucena obětovat svou lásku a zavrhnout svou spřízněnou duši. Ale může vůbec v tak děsivé bitvě mezi dobrem a zlem někdo zvítězit?


Kniha napsána L. J. Smithem, kterého si odteď dovoluji nazvat Panem Spisovatelem. Napsáno sice ve třetí osobě, ale více méně se vše motalo kolem hlavní hrdinky Cassie.
Oblíbená kniha - proč?
Všechny tři díly trilogie jsem přečetla v průběhu dne, možná dvou. Je to tak poutavě napsané! A ještě k tomu já, jako přimeřený blázen do fantasy. Čarodějka? Yep. Kouzla? Hellyeah. To je moje.
Cassie jako poněkud stydlivá, čili tak trochu můj opak, ale zase chytrá, s naprosto čistou Dianou, zvláštním Adamem a mrchou Faye. Dohromady dávají skvělou partu, která vás vtáhne do svého dění a okolo sebe uvidíte jejich svět, ne ten váš.
Kdo nečetl, přišel o pořádnou drogovou dávku fantasy!


Tak trochu bych se předem chtěla omluvit na další dny - je dost možné, že některé ságy tu budou víckrát, pokaždé jiný díl. Prostě mi na daný den sedí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 8. srpna 2013 v 10:23 | Reagovat

tieto knižky som nčítala ale znie to zaujímavo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama